Copyright 2021 - Designed by Fatih Kaya

Ebeveyn Seminerleri

  • Mutlu ve Başarılı Çocuklar İçin Etkili Ebeveynlik. Tokat Bahçeşehir Koleji Ebeveyn Semineri. Tokat. Aralık 2015.
  • Çalıştay Moderatörü: Milli Eğitim Bakanlığı Bilim Sanat Merkezlerine Yönelik Aile Eğitim Programının Geliştirilmesi. Ankara. Mayıs, 2015.
  • Üstün Zekalı ve Yetenekli Çoculara Etkili Ebeveynlik: Tokat BİLSEM Ebeveyn Semineri. Tokat. Ocak 2015.
  • Bebeklik ve Çocukluk Dönemimde Gelişim ve Çocuklarla İletişim. Tokat Devlet Hastanesi Ebeveyn Semineri. Tokat. Kasım 2014.
f t g m
Flexibility ve Paradoxical Creativity isimli iki madde yazdığım ve editörlüğünü Prof. Dr. Mark Runco ve Prof. Dr. Steven Pritzker'in yaptığı Encyclopedia of Creativity'nin üçüncü basımı Nisan 2020'de yayımlanmıştır. Bu ansiklopediye ulaşmak için tıklayınız.

Yazarı olduğum Türkiye'de ve Dünyada Özel Yetenekliler Eğitiminin Tarihçesi isimli kitap bölümü editörlüğünü Prof. Dr. Uğur Sak'ın yaptığı ve Pegem Akademi tarafından basılan Üstün Yeteneklilerin Eğitiminde Modeller ve Stratejiler isimli kitapta yayımlanmıştır. Kitaba ulaşmak için tıklayınız.
The impact of originality instructions on cognitive strategy use in divergent thinking isimli son makalemiz Thinking Skills and Creativity dergisinde Eylül 2019'da yayımlanmıştır. Makaleye buradan ulaşabilirsiniz. 

Yazarı olduğum Özel Yeteneklilerde Psikolojik İyi Oluş Hali ve Özel Yetenekli Çocuklarda Asenkron Gelişim isimli kitap bölümleri editörlüğünü Prof. Dr. Uğur Sak'ın yaptığı ve Pegem Akademi tarafından basılan Üstün yetenekli Öğrencilerin Sosyal Duygusal ve Akademik Gelişimi isimli kitapta yayımlanmıştır. Kitaba ulaşmak için tıklayınız.
American Psychological Association'nın Chicago'daki 2019 yılı konferansında sunduğumuz The impact of originality instructions on cognitive strategy use in divergent thinking isimli bildirimiz poster sunumu kategorisinde birincilik ödülü almıştır.