Copyright 2021 - Designed by Fatih Kaya

Öğrenci Seminerleri

  • Yaratıcılık ve Yaratıcı Düşünme Eğitimi: TÜBİTAK Destekli Gaziosmanpaşa Üniversitesi Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi (GUGİM) Projesi Eğitim Modülü (8 saatlik eğitim modülü 9 farklı lisans ve lisansüstü öğrenci grubuna verilmektedir). Tokat, 2015-2016-2017.
  • Seminer Serisi: 12 Farklı Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurdunda Kariyer ve Gelecek Planlaması Konusunda Seminer. Karadeniz Bölgesi. Ekim, 2015.
  • Seminer Serisi: 5 Farklı Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurdunda İnternet ve Teknoloji Bağımlılığı Konusunda Seminer. Karadeniz Bölgesi. Kasım, 2014.
f t g m
Flexibility ve Paradoxical Creativity isimli iki madde yazdığım ve editörlüğünü Prof. Dr. Mark Runco ve Prof. Dr. Steven Pritzker'in yaptığı Encyclopedia of Creativity'nin üçüncü basımı Nisan 2020'de yayımlanmıştır. Bu ansiklopediye ulaşmak için tıklayınız.

Yazarı olduğum Türkiye'de ve Dünyada Özel Yetenekliler Eğitiminin Tarihçesi isimli kitap bölümü editörlüğünü Prof. Dr. Uğur Sak'ın yaptığı ve Pegem Akademi tarafından basılan Üstün Yeteneklilerin Eğitiminde Modeller ve Stratejiler isimli kitapta yayımlanmıştır. Kitaba ulaşmak için tıklayınız.
The impact of originality instructions on cognitive strategy use in divergent thinking isimli son makalemiz Thinking Skills and Creativity dergisinde Eylül 2019'da yayımlanmıştır. Makaleye buradan ulaşabilirsiniz. 

Yazarı olduğum Özel Yeteneklilerde Psikolojik İyi Oluş Hali ve Özel Yetenekli Çocuklarda Asenkron Gelişim isimli kitap bölümleri editörlüğünü Prof. Dr. Uğur Sak'ın yaptığı ve Pegem Akademi tarafından basılan Üstün yetenekli Öğrencilerin Sosyal Duygusal ve Akademik Gelişimi isimli kitapta yayımlanmıştır. Kitaba ulaşmak için tıklayınız.
American Psychological Association'nın Chicago'daki 2019 yılı konferansında sunduğumuz The impact of originality instructions on cognitive strategy use in divergent thinking isimli bildirimiz poster sunumu kategorisinde birincilik ödülü almıştır.